ZAWODY STRAŻNIKÓW OKRĘGU OPOLSKIEGO

W dniu 01.09.2019r. na akwenie Malina II odbyły się czwarte już Wojewódzkie Mistrzostwa Straży Rybackich.

Strażnicy Społecznej i Państwowej Straży Rybackiej oraz członkowie Okręgowej Komisji Ochrony Wód spotkali się nad akwenem „złów i wypuść” w Opolu.
Pogoda bardzo dopisała jak i ilość przeszło 40 startujących zawodników.
Dziękuję wszystkim za przybycie: strażnikom, komendantom, a zwłaszcza seniorom ochrony wód, panu Andrzejowi Krawczyk, Romanowi Waloszczyk oraz Antoniemu Żak, którzy od lat wspierają nas wiedzą i doświadczeniem.

Podziękowania składam sędziom, Jankowi Czarnemu, Jackowi Pilawka oraz Leonidowi Mikianiec, którzy bardzo pomogli w zorganizowaniu i przeprowadzeniu spotkania.
Wsparcia udzieliła nam firma DOR-TRUCK Jarosław Kardela, by nikt nam się nie odwodnił.

Choć raz w roku, poprzez te zawody możemy Wam podziękować za cały wkład w ochronę wód i ich zasobów.

Z pozdrowieniami Tomasz Idzikowski.