RATUNEK DLA KRUSZBETU

Podjęliśmy działania, gdy ekspansja bobrów spowodowała, że drzewa mają cenę złota. Wiemy, że one (bobry) też muszą coś jeść, ale piękne otoczenie naszych łowisk ma służyć wędkarzom, spacerowiczom i turystom, a przyrost drzew jest nieproporcjonalny w stosunku do rozprzestrzeniania się gryzoni.

Powiadom znajomego:

Sobotę (12 stycznia) grupa członków Sekcji Karpiowej Azoty oraz Społecznej Straży Rybackiej z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, a także z grupy Carp Team Mechnica spędziła nad brzegami tego urokliwego łowiska znajdującego się w Januszkowicach. 250 metrów siatki zniknęło w szybkim tempie. Jednak okazało się, że przewidywana ilość materiału była zbyt mała, a kolejne drzewa czekają na ochronę. A nasz nakład już jest bliski 1000 zł.

Dlatego też kierujemy apel do wszystkich ludzi kochających przyrodę i mogących wspomóc nas

w działaniach – PRZYJMIEMY KAŻDĄ ILOŚĆ SIATKI OGRODZENIOWEJ.

Prosimy o kontakt przez FB z: Sekcją Karpiową Azoty lub Kołem PZW Azoty, lub na adres email kolopzwazoty@wp.pl. JUŻ DZIĘKUJEMY.

A dzisiaj zaangażowanym – wielkie dzięki.

Był też czas na wspólne wędkarskie dyskusje przy ognisku i pysznej kiełbasie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy przy kolejnych czynach. Jeśli chcesz wejść w nasze szeregi i mieć ogromną satysfakcję ze świetnie wykonanej pracy, z włączenia się piękne dzieło – ZAPRASZAMY DO NAS! KOŁO AZOTY I SEKCJA CZEKA.

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”

W. Czapla