Kolejny raz drużyna PSR górą!

W dniu 03.09.2017r. na zbiorniku Śródlesie II odbyły się II Wojewódzkie Zawody Straży Rybackich.
Mimo niepewnej pogody przybyło 37 uczestników, którzy z dużym optymizmem przystąpili do rywalizacji.
Przy zmiennej aurze trudno było przekonać ryby do żerowania, zwycięstwo w drugiej już edycji tych zawodów ponownie przypadło drużynie Państwowej Straży Rybackiej z wynikiem 7,211 kg.
Drugie miejsce zajęła drużyna SSR z Kędzierzyna -Koźla z wynikiem 4,402kg, natomiast trzecie - koledzy z SSR Prudnik 3,404kg.
W klasyfikacji indywidualnej wyniki były zbliżone :

1.      PSR Wojciech H.

2.      PSR Krzysztof H.

3.      SSR Kędzierzyn – Koźle Patryk J.

Nie było by tego spotkania, gdyby nie znacząca pomoc Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu za co Bardzo Dziękuję.
Jak zawsze wspiera nas „Centrum Wędkarskie u Jarka” Opole ul. Niemodlińska 37.
Podziękowania należą się panu Jerzemu Liberce, który co roku pomaga w organizacji oraz funduje losy oraz sędziom Jackowi Pilawka i Piotrowi Labusga.
Mimo niedzielnego deszczowego popołudnia, dotarł do nas prezes okręgu kol. Wiesław Miś, skarbnik okręgu kol. Krzysztof Suchecki oraz prezes koła Opole Elektrownia kol. Jarosław Kolanko goszczący nas nad tym ciekawym akwenem. Dziękujemy za uświetnienie tej imprezy i pomoc.
Mamy nadzieję, że spotkanie będzie pozytywnie wspominane. Choć tak możemy podziękować kolegom za ich ogromną pracę, którą wkładają w ochronę naszych wód i ich zasobów.
Liczę, że te zawody znajdą się w kalendarzu imprez okręgowych i będziemy mogli przynajmniej raz w roku się spotkać, porozmawiać o doświadczeniach i w pozytywnej atmosferze cieszyć się wędkarstwem.

Tomasz Idzikowski